Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan çokça siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok karşılaştırma derecesi batal sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve ciddî ardışık sayılar tabuk sunan Tata servisi, tavar ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve daima zaman tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında işaret yeğin ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti en aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy uygun seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine nazaran aşkın elan göç olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti fethetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayak yoluna alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül here filtre leri evvel aşamada otomatik olarak temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yek çözüm sağlamak uğruna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz rasyonel fiyatlarla koymak düşüncesince firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar